Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Секрет (2007)

Секрет (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Секрет (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Так як батько Луня був викладачем музики, то в гармоніях і ритмах хлопець розбирався з дитинства. І гуляючи по території школи в перший навчальний день, відразу звернув увагу на одну надзвичайно красиву мелодію, яка лилася з пустого музичного класу. Пройшовши на звук, він виявив витончену дівчину Лу – його майбутню однокласницю. Часто спізнюючись на заняття і нітрохи не переживаючи про це, вона повністю віддавалася своєму музичному захоплення, забуваючи про все на світі. І створюючи незвичайно красиву у своїй витонченості танець нот. Ось і зараз сидячи за стареньким шкільним піаніно, дівчинка грала ту саму пісню, запалу хлопцеві в душу з першого звуку. «Напевно, батьку б вона сподобалася» - подумав Лунь, але вголос він запитав свою нову знайому – «Що це за музика?». І нітрохи не здивувався відповіді – «Секрет» - сказала дівчинка і загадково посміхнулася. І чомусь Луню так захотілося стати частиною цього секрету, зануритися в нього і розчинитися в ньому. Що відпускати Лу йому більше не хотілося. Так почалися їхні зворушливі, красиві, мелодійні відносини, сповнені любові, музики і секретів.
Автор: zombie, додано 31-07-2017, 18:17
Відгуків 0
Переглядів: 3 073

Секрет (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: