Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Будь класним, Скубі-Ду! (2016)

Будь класним, Скубі-Ду! (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Будь класним, Скубі-Ду! (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головні герої готуються до вступу в університет. Кожен з них обрв свою дорогу в житті. Ось тільки розлучтися після стількох років дружби їм дуже нелегко. Вони переживють, що можуть ніколи більше не зустрітися, тому приймють рішення відпрвитися в остннє спільне подорож. Хлопці плнують відвідти безліч ціквих місць, зробити якомог більше фотогрфій. Адже ніхто з них не знє, коли доля знову зведе їх рзом. Поки Фред щосили нмгється полгодити стрий фургон, дівчтк зймються підготовкою мршруту. Вони хочуть почти свою подорож з відвідин змку, що перебувє в кількох милях від міст.

Але несподівне прохння професор коледжу, до якого збирється вступти Вэлм, вносить корективи в їхні плни. Стривожений чоловік повідомляє про те, що в стінх нвчльного зклду коїться щось недобре. Студенти постійно скржться н незрозумілий шум у коридорх, який ночми звжє спти. Вчителі ж розповідють про те, що з нстнням темряви н здньому дворі починють виднітися згдкові силуети. І оскільки всі дуже стурбовні тим, що відбувється, професор ввжв необхідним звернутися з допомогою до своєї мйбутньої студентці. Він доручив їй знйти людей, які спецілізуються н вигннні примр. От тільки чи дійсно в стінх коледжу бродить привид? Можливо, це витівки людини.
Автор: zombie, додано 28-09-2018, 21:35
Відгуків 0
Переглядів: 1 154

Будь класним, Скубі-Ду! (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий