Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Щелепи 2 (1978)

Щелепи 2 (1978) онлайн українською

Дивитися повний фільм Щелепи 2 (1978) безкоштовно з українським дубляжем. Неймовірними зусиллями Мартіну Броуді все ж вдалося переконати управління острова Еміті закрити пляжний сезон і кинути всі сили на затримання небезпечної акули-хижака, «Щелепи 2» якої стали могилою для безлічі туристів. І тоді йому з ветераном війни Квинтом все ж вдалося приманити і знешкодити чудовисько, породжене океаном. Як вважав сам Мартін – акула була вбита, і почила на дні морському, назавжди залишивши Еміті в спокої, але незабаром, через 4 роки нападу на туристів поновилися. Першими жертвами стала пара аквалангістів, які спустилися на дно, щоб вивчити затонулу шхуну. Потім понівечені розірвані зі слідами від величезних зубів були знайдені туристи, катаються на водних лижах. Мартіну довелося повірити в те, що його давній ворог зовсім не упокоївся, а лише затаївся, щоб залікувати рани і набратися сил для нової полювання. Але ось переконати громадськість у тому, що акула вбивця знову тероризує узбережжі Еміті, виявилося набагато складніше, ніж навіть в минулий раз. Тому зібравши власну команду шериф вирішує самостійно закінчити справу, яку 4 роки раніше не довів до кінця вбити жахливого монстра.
Автор: adminko, додано 31-07-2017, 19:14
Відгуків 0
Переглядів: 2 565

Щелепи 2 (1978) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: