Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Таємниця Келлс (2009)

Таємниця Келлс (2009) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Таємниця Келлс (2009) безкоштовно з українським дубляжем. 9 століття. Ірландія занурена у військові чвари непримиренних ярлов, знемагає від постійних набігів вікінгів і варварів, і однією ногою стоїть на межі громадянської війни. У цей непростий для країни час учні старовинного абатства Келлс, прихованого в дрімучих лісах ірландської глибинки, готуються стати захисниками спокою й миру в країні. Вдень і вночі осягаючи бойові мистецтва, і в численних випробуваннях перетворюючи свій розум і тіло ідеальне зброю, вони готуються стати легендарними воїнами-сановниками на службі Ірландії. І Брендан один з них.

12-ти річний хлопчик-сирота, якого взяв на піклування його дядько – настоятель, нарівні з усіма осягає різні науки та майстерність ведення бою. Але на відміну від інших хлопців, душа його лежить зовсім до іншого – до малювання. І потай від усіх, боячись не виправдати довіри свого дядечка, він мріяв про зустріч з легендарним ченцем Эйданом. Який, за чутками, займається створенням ілюстрованої книги «Таємниця Келлс». У якій зібрано величезну кількість ілюстрацій, які ще не бачив ніхто, крім творця. І яка так вабить маленького мрійника І одного разу його мрія втілюється в реальність – брат Ейдан прибуває в абатство Келлс.
Автор: zombie, додано 31-07-2017, 21:10
Відгуків 0
Переглядів: 4 028

Таємниця Келлс (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: