Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кредо вбивці (2016)

Кредо вбивці (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Кредо вбивці (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Давним-давно, коли людство було занурене в темні часи, а найбільшим винахідникам лише належало народитися, всю світову історію незримо писали таємничі ордена і суспільства. І найголовнішим з них був, звичайно ж, клан тамплієрів. Бере свій початок від лицарів наближених до самого Христа, вони відали безліччю таємниць, які були недоступні простим смертним. Більш того, тамплієри, не соромлячись, втручалися в хід історії, іноді роблячи дрібні коригування, а іноді серйозно змінюючи напрямок русло річки часів. Але ті часи давно канули в лету Ну, або у всякому разі так було прийнято вважати. Адже орден тамплієрів зовсім не зник, і як і раніше продовжує тримати руку на пульсі всій світовій історії, не гребуючи ніякими засобами.

Так, одного разу представники цього таємного товариства, викрали звичайного нічого не підозрює людини для своїх дивних експериментів. Адже якщо вірити передової інформації, то цей чоловік вів свій рід від одного з представників таємної секти асасинів – незримих вбивць, які своїми точковими ударами неодноразово направляли історію розвитку всього людства в потрібне їм русло. І тепер, за допомогою дивного приладу Анимуса, який здатний оживити в людині кровну пам'ять всіх його предків, члени таємної секти вирішили отримати доступ до деяких темних плям і нерозкритих таємниць минулого тисячоліття.
Автор: zombie, додано 3-05-2017, 12:31
Відгуків 0
Переглядів: 7 228

Кредо вбивці (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: