Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гіперсомнія (2016)

Гіперсомнія (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гіперсомнія (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Як і багато молоді та цілеспрямовані актриси, Мілена хотіла отримати головну роль в якомусь популярному фільмі. Взяти від життя все і відразу. Але поки досвідчені режисери продовжували її вперто ігнорувати, старанно не помічаючи висхідної зірки кіно. От і доводилося пробувати себе на головні ролі в якихось сумнівних проектах артхаусного кіно або творчому андерграунді. І то був один з таких кастингів – прослуховування у одного дуже дивного продюсера, який, м'яко кажучи, діяв далеко не за шаблоном. Всі кілька якихось простих маніпуляцій і спроб освоїти нову роль – і Мілена приходить в себе в якомусь дивному і навіть лякаючому місці. Навколо в ув'язненні і доведені до повного несамовитості такі ж дівчата, які отримали головну роль у тому ж фільмі. З якими регулярно відбуваються жахливі речі – невідомі пленители всілякими способами знущаються над ними, в кінці пускаючи в діло. І якщо Мілена не зрозуміє, що це за «Гіперсомнія» і як звідси вибратися, то незабаром вона поповнить собою ряди невинних жертв групи божевільних маніяків-садистів.
Автор: adminko, додано 1-08-2017, 09:38
Відгуків 0
Переглядів: 1 401

Гіперсомнія (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: