Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Крижана квітка (2008)

Крижана квітка (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Крижана квітка (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Після того як нескінченне військове ярмо Юаньской імперії дісталася до невеликої держави Коре – прабатька нинішньої Кореї, країна втратила свою автономію і стала цілком підконтрольною загарбникові. Правда стараннями розсудливого і мудрого монарха формально Корі зберегло свою автономію і централізовану владу, зобов'язуючись регулярно виплачувати окупантам щедру данину. Але навіть король розумів, що рано чи пізно завойовники захочуть більшого – того, чого не дуже багата країна не зможе їм дати. І тоді настане кінець. Побоюючись за власне життя, молодий король вирішує створити загін палацових вартою для захисту власної сім'ї. В який входить 26 воїнів, які були ще хлопчиками відібрані в почет короля і більшу частину життя присвятили тренувань. І які завжди будуть поруч правителя І багато років опісля з одним з них – ватажком варти Хон Римом, у монарха виникає роман. Який обертається серйозними проблемами, коли воєвода Юаньской імперії розуміє, що у правителя навряд чи будуть спадкоємці, після його смерті на трон можна посадити свою людину.
Автор: adminko, додано 2-08-2017, 11:44
Відгуків 0
Переглядів: 3 742

Крижана квітка (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: