Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Персіполіс (2007)

Персіполіс (2007) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Персіполіс (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Як і всі, Маржан раділа, коли режим ненависного шаха, який перетворив Іран з квітучої країни в руїни, впав. Хоча до кінця ще не розуміла, що сталося І як і всі, вона незабаром усвідомила, що ця радість була передчасною. Адже на зміну полеглому тиранові прийшла нова влада – ісламські фундаменталісти. Які плювати хотіли на рівність, свободу і традиції. І на зміну скинутого диктатора спорудили власний, не менш жорстокий режим. На щастя, за кілька місяців до початку кривавих змін, батьки здійснили свою давню мрію. І змогли, нарешті, відправити доньку на навчання до Франції. Яка, однак, виявилася далеко не такою, якою її собі представляла юна Маржан. Чужі закони, чужі правила і ще більш незрозумілі традиції – все це пригнічувало дівчинку, і тиснула на неї. І часом створювало відчуття, що весь світ намагається витіснити заблукала самотню мандрівницю, намагаючись повернути її в рідні краї. Але і цього емігрантка зробити не могла. Адже за час її відсутності рідний Іран перетворився на кривавий «Персиполис» - зовсім іншу, змінилася до невпізнання, зовсім чужу країну.
Автор: zombie, додано 3-08-2017, 16:20
Відгуків 0
Переглядів: 2 126

Персіполіс (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: