Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ А скоро коледж? (2002)

А скоро коледж? (2002) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм А скоро коледж? (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Наближатися кінець школи. На цей раз, дійсно кінець. Адже для Дарини та її класу цей навчальний рік в стінах рідної Альма-матер був останнім. І все що залишилося взбаламошенным і зовсім ще несерйозним хлопцям – це скласти іспити, отримати на руки атестат зрілості, і сидіти вдома задаючись питанням: «А скоро коледж?». І наближення цього відповідального моменту кожен учень сприймає по-своєму. Адже в житті молодих хлопців ще не було більш важкого усвідомленого вибору, і далеко не кожен з них має уявлення про те, ким хоче стати в майбутньому. І якщо Дарина вже визначилася з надходженням, то її подруга Джейн і зовсім не має наміру нічого чути про коледжі, і, схоже, навіть не збирається вступати в нього. І вона не єдина у кого почалися труднощі в житті. Адже Хелен, запізніло отямившись, усвідомила, що Квін – зовсім ще дитина. І не здатний забезпечити навіть сам себе, не кажучи вже про інших. Тому вона з натиском наполягає на тому, щоб дівчина на час покинула свій улюблений модний клуб, і знайшла собі роботу на літо. Ще не здогадуючись, якими наслідками це обернеться.
Автор: adminko, додано 3-08-2017, 16:27
Відгуків 0
Переглядів: 1 306

А скоро коледж? (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: