Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чуже щастя (2017)

Чуже щастя (1 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами, Серіали
  • Країна: Росія, Укрїн
  • Тривалість: 45 хв
  • Режисер: Борис Рбей
Дивитися всі серії серіалу Чуже щастя (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. стя"> Трійк друзів з смого дитинств нерозлучн, ле Ігор нвіть не здогдується про те, що Мрин в нього зкохн. Дівчин грн собою, з легкістю може привернути увгу будь-якого хлопця, ле вон мріє про одному, який віддв перевгу її подрузі. Зовні Мрин нічим не покзує свого розчрувння, і трійця, як і рніше, дружн. Через 15 років Ігор ств бізнесменом, у бгто рзів примножив свій стток, виховує з дружиною двох дітей, ле його щстя зтьмрює лише хвороб Люсі.Жінк стл збудькувтою, постійно плутє прості речі, втрчє різні предмети. Її стн нітрохи не поліпшується після курсу проведеного лікувння.

Мрин, як може, нмгється допомогти подрузі, вон доглядє з дітьми, вибивє для Люсі путівку в елітний снторій, сподівючись н те, що подруги стне крще. З-з хвороби жінк вже втртил роботу, длі може втртити сім'ю. В снторії пцієнтці стє тільки гірше, лікрі не в силх зрозуміти причину дивної хвороби. Невже це розплт з те, що Люся колись збрл у Мрини Ігоря? В цей смий чс Мрин починє втілювти в дію свій плн по звоювнню Ігоря, ле чоловік стоїчно тримється, не дючи приводів для пліток. Чоловік упевнений у тому, що Мрин готується до весілля з Аліком, про який розповідл н зустрічі випускників. Її турботу він приймє з чисту монету, ле зовсім скоро він зіткнеться з зрдою і брехнею.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: zombie, додано 12-07-2018, 22:37
Відгуків 0
Переглядів: 1 672

Чуже щастя (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий