Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дорога на Ельдорадо (2000)

Дорога на Ельдорадо (2000) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Дорога на Ельдорадо (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Всім новачкам, які прибули туристам і простим мандрівникам, де б вони не запитали підказки місцевих, завжди відповідали одне й те ж – «якщо хочеш зіграти в карти – іди в найближчу таверну і шукай Тульо та Мігель» Звичайно, при цьому замовчуючи про те, що на перемогу не варто навіть сподіватися. Адже цю пару спритних шулерів без яких-небудь моральних принципів знала вся округа. І з місцевих мало хто ризикував сідати з ними за картковий стіл. Тому з грошима у хлопців завжди було сутужно, і доводилося винаходити все нові і нові способи дурити «зальотних» моряків.

В результаті однієї такої не дуже чистою і спритною оборотки в руках компаньйонів виявився древня карта, що показує, де лежить «дорога на ельдорадо». За легендами, цей загублений місто був самим центром стародавньої імперії, її золотою скарбницею і вмістилищем небувалого кількості дорогоцінного металу. Тому той, кому пощастить знайти загублене золотий оазис, зможе в один момент стати багатше будь-якого короля і навіть цілої країни. Звичайно, спокуса занадто велика, щоб залишатися вдома і продовжувати вивуджувати монетки зі спітнілих долоньок Тому Тульо та Мігель пускаються в пригоди.
Автор: adminko, додано 1-12-2018, 00:44
Відгуків 0
Переглядів: 4 901

Дорога на Ельдорадо (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: