Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Саутсайд з тобою (2016)

Саутсайд з тобою (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Саутсайд з тобою (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Фільм про політичного діяча дуже важко зробити таким, щоб він був поза політикою. Особливо, якщо мова йде про президента однієї з наймогутніших держав світу. Однак драматичний байопік «Саутсайд з тобою» доводить, що важко – не означає неможливо. Сюжет фільму переносить нас у 1989 рік, розповідаючи про те, як вперше зустрілися Мішель Робінсон і Барак Обама. Познайомилися вони в той момент, коли Бараку було 28 років, а Мішель тільки що виповнилося 25. Вона влаштувалася стажистом в юридичну фірму, в якій Барак вже зумів побудувати кар'єру. З першої зустрічі у молодих людей виникає взаємна симпатія. Перші кроки по зближенню робить Обама, пропонуючи Робінсон разом вийти у світ. Вона йому відмовляє, посилаючись на те, що побачення кине тінь на репутацію їх юридичної фірми. Але герої все-таки проводять день разом. Оповідь зосереджена на подіях цього дня і докладно показує, як майбутній президент закохувався у Мішель. Пара розмовляє про все на світі: про релігію, роботі, суспільстві, пристрасті, батьків. Порушені теми і поведінку співрозмовника поступово переконують кожного з героїв в тому, що в їх житті з'явилася справжня любов.
Автор: zombie, додано 6-08-2017, 17:43
Відгуків 0
Переглядів: 1 894

Саутсайд з тобою (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: