Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Піф-паф, ти – мертвий (2002)

Піф-паф, ти – мертвий (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Піф-паф, ти – мертвий (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Підлітки часом бувають надмірно жорстокі. Куди більш жорстокі, ніж навіть дорослі. І Тревору Адамсу довелося відчути це на собі. Адже доведений до крайньої стадії розпачу жорстокими знущаннями і глузуванням своїх однолітків, хлопець був готовий на все, аби тільки припинити цей жах. І навіть погрожував підірвати школу, що на думку психологів був цілком здатний. «Піф-паф», ти – мертвий і все. І в той час, як після такого зриву всі відвернулися від хлопця і стали ще більше насміхатися над ним, вчитель акторської майстерності Данкан навпаки – вирішив протягнути Тревору руку допомоги. І запропонував йому разом з першою красунею Дженні Далкист зіграти головну роль у новому шкільному спектаклі про малолітніх злочинців. У виставі, який був наче списаний зі сторінок нелегкої біографії самого Тревора. Ця постановка стала рятівною соломинкою для майже втраченого в очах суспільства хлопця. І до своєї ролі він підійшов з усією серйозністю і відповідальність. Правда, може бути абсолютно даремно. Адже із-за надмірного насильства у виставі батьки вирішили заборонити ставити його на шкільній сцені. Ще не підозрюючи, що тим самим можуть відняти у Тревора останній промінчик світла у царстві темряви і смутку, і запустити тим самим бомбу уповільненої дії.
Автор: adminko, додано 7-08-2017, 22:37
Відгуків 0
Переглядів: 1 681

Піф-паф, ти – мертвий (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: