Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ СашаТаня (2017)

СашаТаня (7 сезон) онлайн українською

  • Якість: SATRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 24 хв.
  • Режисер: Сергій Кзчнский
Дивитися всі серії серіалу СашаТаня (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Серіл розповідє про життя молодої сім'ї, як нмгється впортися з нвлившимися н них проблемми дорослого життя: житло, робот, нявність грошей. Бтько сімейств цілими днями пропдє н роботі, нмгючись збезпечити свою сім'ю всім необхідним. Його дружин весь день проводить з мленькою дитиною, нмгючись віддти йому всю свою любов і турботу. Оскільки досвіду виховння дітей у жінки немє, вон починє нбридти чоловікові дзвінкми, щоб той допоміг пордою.

Тто головного героя – олігрх. Однк сттус бтьк для син нічого не знчить. Він хоче смостійно зробити свої мільйони. В результті, знімн квртир, мшин не з бгтих і ніяких подрунків від рідного бтьк. Незвжючи н це, олігрху все-тки вдється інший рз поповнити бюджет молодої сім'ї. Зрплти бтьк сімейств ледь вистчє н життя, т ще й дружин періодично витрчється н шопінг. Все-тки грошове питння не познчється н блгополуччі сім'ї, в їх домі пнують любов і грмонія. Хлопці ходять в кіно, зустрічються з друзями, нвіть змислюються про другу дитину. Типов життя молодих сімей з усім неприємності і труднощми, подолти які їм все ж вдється. Адже головне, вони люблять один одного незвжючи ні н що.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 14-09-2018, 08:01
Відгуків 0
Переглядів: 2 289

СашаТаня (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий