Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Агенти ЩИТ (2015)

Агенти ЩИТ (6 сезон) онлайн українською

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Дивитися всі серії серіалу Агенти ЩИТ (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. «Агенти Щ.И.Т.» був оголошений одним з найбільш очікуваних серіалів цієї осені. Він оповідає нам про особливу організацію під назвою Щ.И.Т., яка захищає Землю від злих супер-героїв і різних надприродних напастей. В кінцевому підсумку команда об'єднала в собі велику кількість героїв з Всесвіту «Marvel». Але в цьому серіалі нам показують саме початок, де супер-героїв немає взагалі. Ми зустрінемо тут вже знайомого нам агента Колсон, який перебував тут на самому ранньому етапі організації. Але давайте заглибимося в сам сюжет серіалу. До того, як переглянути його, необхідно пам'ятати, що це творіння Marvel. А всі ми знаємо, що студія «Marvel» займається екранізацією найпопулярніших коміксів. Цей серіал досить легкий і невигадливий. Він повертає нас в 90-е, де всі герої перемагають, а погані хлопці залишаються не при справах. Серіал дуже цікавий і, безсумнівно, буде популярний серед шанувальників жанру, а також фанатів телекомпанії «Marvel».

Уже знайомий нам по таким творінням як: «Залізна людина», «Тор», «Месники» агент Колсон, організовує команду з професіоналів, які стануть працювати над новими, незвичними справами, пов'язаними з різного роду дивацтвами. В команду організації Щ.И.Т. вступить експерт по шпигунству і бойових дій агент Грант, професіонал в східних єдиноборствах агент Мелінда Мей, яка за сумісництвом стане пілотом спеціального літака розробленого самою організацією. Також ми побачимо двох геніальних вчених Джемму Сіммонс і Лео Фитца. Крім цього до команди приєднається дівчина-хакер під прізвиськом Скай.Стоіт відзначити, що серіал завойовує все більшу кількість шанувальників з виходом кожної нової серії. Однак так було не завжди. Після пілотної серії рейтинги серіалу знизилися, але потім стали набирати глядачів дуже швидкими темпами. 1 сезон включить в себе 22 серії. Нагадаємо, що серіал створений таким чудовим сценаристом, автором популярного молодіжного серіалу 90-х «Баффі - винищувачка вампірів», а також творінням того ж «Марвел» фільмом «Месники» Джосс Уідон.
Автор: zombie, додано 7-08-2019, 04:49
Відгуків 0
Переглядів: 40 767

Агенти ЩИТ (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: