Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Агенти ЩИТ (2015)

Агенти ЩИТ (5 сезон) онлайн українською

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Дивитися всі серії серіалу Агенти ЩИТ (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. «Агенти Щ.И.Т.» був оголошений одним з нйбільш очікувних серілів цієї осені. Він оповідє нм про особливу оргнізцію під нзвою Щ.И.Т., як зхищє Землю від злих супер-героїв і різних ндприродних нпстей. В кінцевому підсумку комнд об'єднл в собі велику кількість героїв з Всесвіту «Marvel». Але в цьому серілі нм покзують сме почток, де супер-героїв немє взглі. Ми зустрінемо тут вже знйомого нм гент Колсон, який перебувв тут н смому рнньому етпі оргнізції. Але двйте зглибимося в см сюжет серілу. До того, як переглянути його, необхідно пм'ятти, що це творіння Marvel. А всі ми знємо, що студія «Marvel» зймється екрнізцією нйпопулярніших коміксів. Цей серіл досить легкий і невигдливий. Він повертє нс в 90-е, де всі герої перемгють, погні хлопці злишються не при спрвх. Серіл дуже ціквий і, безсумнівно, буде популярний серед шнувльників жнру, ткож фнтів телекомпнії «Marvel».

Уже знйомий нм по тким творінням як: «Злізн людин», «Тор», «Месники» гент Колсон, оргнізовує комнду з професіонлів, які стнуть прцювти нд новими, незвичними спрвми, пов'язними з різного роду дивцтвми. В комнду оргнізції Щ.И.Т. вступить експерт по шпигунству і бойових дій гент Грнт, професіонл в східних єдиноборствх гент Мелінд Мей, як з сумісництвом стне пілотом спецільного літк розробленого смою оргнізцією. Ткож ми побчимо двох генільних вчених Джемму Сіммонс і Лео Фитц. Крім цього до комнди приєднється дівчинкер під прізвиськом Скй.Стоіт відзнчити, що серіл звойовує все більшу кількість шнувльників з виходом кожної нової серії. Однк тк було не звжди. Після пілотної серії рейтинги серілу знизилися, ле потім стли нбирти глядчів дуже швидкими темпми. 1 сезон включить в себе 22 серії. Нгдємо, що серіл створений тким чудовим сценристом, втором популярного молодіжного серілу 90-х «Бффі - винищувчк вмпірів», ткож творінням того ж «Мрвел» фільмом «Месники» Джосс Уідон.
Автор: zombie, додано 19-05-2018, 11:54
Відгуків 0
Переглядів: 4 145

Агенти ЩИТ (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий