Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фізрук (2017)

Фізрук (4 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Фізрук (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головним героєм телесеріалу «Фізрук» стає Фома, чоловік, який ніяк не може змиритися з тією думкою, що бурхливі і лихі дев'яності роки вже давно пройшли і зараз зовсім інший час. З-за своїх власних правил і принципів його звільняють з дуже хорошою, престижної роботи, і після цього він починає переосмислювати багато. Для того, щоб спробувати повернути свою колишню роботу, він влаштовується в загальноосвітню школу простим вчителем фізкультури. І з цього моменту її життя кардинально змінюється, і починаються нові захоплюючі пригоди, яких він вже давно не переживав. У школі він знайомитися, і закохується з прекрасною і милою вчителькою, на ім'я Тетяна, яку він дуже довго буде домагатися. Крім цього він знаходить собі нових друзів, намагається знайти спільну мову зі школярами та бути для них справжнім другом, а також робить все можливе, щоб підібратися ближче до Олександри Мамаєвій. Виявляється, саме вона є донькою його колишнього начальника. Він сподівається, що вона допоможе йому повернутися на колишню роботу. Протягом усього серіалу, головному герою потрібно буде ретельно переглянути всім свої правила і принципи, кардинально змінитися і багато від чого відмовитися, якщо він хоче домогтися поставленої мети. Зовсім скоро він зрозуміє, що повернення на попередню роботу, це зовсім не те, що йому тепер потрібно, а справжнє щастя ховається в інших речах. У четвертому сезоні триває історія легендарного Фоми і всіх його друзів, які виявляються поруч з ним. Тепер на глядачів чекає нова порція відмінного гумору, забавних ситуації, а також захоплюючих пригод.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 3-11-2017, 10:19
Відгуків 0
Переглядів: 6 952

Фізрук (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: