Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Коли ми повстанемо (2017)

Коли ми повстанемо (1 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 60 хв. /01:00
  • Режисер: Дстін Ленс Блек
Дивитися всі серії серіалу Коли ми повстанемо (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Дії серілу починються в длекому 1969 році і доходять до нших днів. У ньому розповідється про кількох людей, життєві історії у всіх різні, ле їх долі переплетені. Спочтку мов зйде про предствників сексульних меншин, їх боротьбу з леглізцію. Для буденності того чсу це було дико, і ствлення до тких людей було гресивне. Політики теж були проти, не хотіли бруднити свій вторитет, торкючись цієї теми. Клів Джонс був першим борцем в Арізоні з прв сексульних меншин.

Длі піде мов про фромерикнців Кене Джонсі, рніше служив у В'єтнмі. Його турбує проблем ВІЛ-інфекції, в той чс це бул нов хвороб, медицин того чсу мло чим могл допомогти. Ця хвороб прийшл США в 50-х рокх, в 70-х боліло десятки людей. Джонс бчив у цьому велику проблему, дже хвороб могл перетвориться в епідемію. Він пргнув домогтися від влди розпорядження, при якому це зхворювння ретельніше вивчли в інституті проводился профілктик і згльн обізнність нселення крїни про цю небезпеку. Доля зіштовхнул Кен з Кливом і він приєднвся до його руху, ств допомгти йому в його спрві.

Фільми 2017 року які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:22
Відгуків 0
Переглядів: 785

Коли ми повстанемо (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий