Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пікнік на узбіччі (2017)

Пікнік на узбіччі (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Пікнік на узбіччі (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Вчені ще довго будуть сперечатися чим же насправді був візит інопланетян на Землю. Після якого по всьому світу залишилися десятки ЗОН аномальної активності. Звичайні речі в них після контакту з позаземними істотами змінилися до невпізнання, стали небезпечними для людини і людства в цілому. Відьмин холодець, комарині лисині, жаровні, болванки – все це лише невеликий перелік того метафізичного сміття, яке залишили космиты після себе. І який ось уже кілька десятиліть особливо сміливі та цілеспрямовані уми людства намагаються вивчити і звернути на користь. Оточивши ЗОНУ високим парканом, вони крок за кроком просуваються вглиб неї, дістаючи і дістаючи, як факір кролика, все нові і нові смертоносні загадки і тщась розкусити послання вищого розуму, але що, якщо ніякого явного сенсу візит прибульців не було. Що якщо вони не помітили людство, як ми не помічаємо настирливих мурах. Бути може, для них це був всього лише Пікнік. «Пікнік на узбіччі», після якого незмінно залишається величезна кількість сміття, обгорток, фантиків, батарейок тощо. За деякі більш заможні «муравьишки» готові платити величезні гроші. Породжуючи ремесло Сталкерів – вміння потай здійснювати вилазки в ЗОНУ і виносити звідти артефакти під замовлення. Абсолютно не думаючи про наслідки свого сміливого вчинку. Адже ЗОНА подібно до складного організму живе власним життям, змінюється і розвивається, і дуже не любить відпускати непроханих гостей. Таких, як Редрік Шухарт – один з останніх залишилися в живих сталкерів.

Фільми 2017 року які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 9-08-2017, 11:53
Відгуків 0
Переглядів: 1 816

Пікнік на узбіччі (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: