Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Самурай Джек (2017)

Самурай Джек (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Самурай Джек (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Підступи злого чрівник призвели до того, що головний герой опинився в длекому мйбутньому. Смурй Джек вірний стродвнім принципм честі т кодексу смурїв, ле чи зможе він пристосувтися до нового для себе світу. Необхідно перешкодити чрівникові поневолити весь світ, інкше люди перетворяться н безсловесних рбів. Проти хороброго воїн постійно нпдють вороги, з якими спрв доводиться вирішувти жорстокими бійкми, ле в остнніх хлопцеві немє рівних. Філософію бою і кодекс честі він знє досконло, ле чи допоможуть ці знння в рельних протистояннях?

Н смуря Джек прлельно відкривється полювння з боку нймнців. З голову юнк передбчено солідну вингороду, тому треб остерігтися зрдників. Новий світ нгдує нтигумнний техніцизм, людей двно змінили мшини, індивіди двно вже нецікві. Аку чудово це розуміє і сподівється здійснити свої плни по зхопленню світу в мксимльно короткі терміни. У нього велику кількість прихильників, ле не врхувв він одного – бжння Джек повернутися нзд у свій чс, повернути світ в ту точку відліку, з якої все почлося. Мйбутнє необхідно змінити. Інкше мшини повністю витіснять людей як індивідуумів.

Фільми 2017 року які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 11-04-2018, 21:56
Відгуків 1
Переглядів: 2 056

Самурай Джек (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
критик 14 червня 2018 15:08
Ви довбаний сайт для обману )
хавіщо велитенськими буквами писати, що мульт українською а потім дрыбними що російською і він дыйсно російскою

Хочете позаробляти на людях які шукають укр переклад? то викладайте укр переклад і буде у вас дохріна переглядыв


а так - ви просто мудаки
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий