Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Самурай Джек (2017)

Самурай Джек (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Самурай Джек (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Підступи злого чарівника призвели до того, що головний герой опинився в далекому майбутньому. Самурай Джек вірний стародавнім принципам честі та кодексу самураїв, але чи зможе він пристосуватися до нового для себе світу. Необхідно перешкодити чарівникові поневолити весь світ, інакше люди перетворяться на безсловесних рабів. Проти хороброго воїна постійно нападають вороги, з якими справа доводиться вирішувати жорстокими бійками, але в останніх хлопцеві немає рівних. Філософію бою і кодекс честі він знає досконало, але чи допоможуть ці знання в реальних протистояннях?

На самурая Джека паралельно відкривається полювання з боку найманців. За голову юнака передбачено солідну винагороду, тому треба остерігатися зрадників. Новий світ нагадує антигуманний техніцизм, людей давно замінили машини, а індивіди давно вже нецікаві. Аку чудово це розуміє і сподівається здійснити свої плани по захопленню світу в максимально короткі терміни. У нього велику кількість прихильників, але не врахував він одного – бажання Джека повернутися назад у свій час, повернути світ в ту точку відліку, з якої все почалося. Майбутнє необхідно змінити. Інакше машини повністю витіснять людей як індивідуумів.

Фільми 2017 року які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 11-04-2018, 21:56
Відгуків 1
Переглядів: 12 709

Самурай Джек (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
критик 14 червня 2018 15:08
Ви довбаний сайт для обману )
хавіщо велитенськими буквами писати, що мульт українською а потім дрыбними що російською і він дыйсно російскою

Хочете позаробляти на людях які шукають укр переклад? то викладайте укр переклад і буде у вас дохріна переглядыв


а так - ви просто мудаки
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: