Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ National Geographic. Марс (2016)

National Geographic. Марс (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу National Geographic. Марс (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Документально – художній фільм від всесвітньо відомої компанії Nation Geographic. Сюжет розповідає про найближчому майбутньому – 2033 році. Після тривалих дослідження, подолання багатьох труднощів вчені встановили ті причини, по яких раніше не вдавалося вдало висадитися на планету. І ось корабель створений, скафандри, здатні підтримувати життєзабезпечення на Червоній планеті готові, команда фахівців зібрана. У число екіпажу корабля «Дедал» входить двоє американців, серед яких капітан Бен Сойєр, нігерією, француженка, іспанка і росіянка.

Такі різні люди, з різним характером і навіть менталітетом. Однак психологами проведена ретельна робота, яка зібрала таких різних людей разом. Вони зверни увагу та особливості психіки, і фізичну підготовку, загалом, все, що може вплинути на атмосферу в колективі в рамках закритого простору. Екіпажу належить вивчити Червону планету, провести на ній деякий час і спробувати залишити на планеті життя. Якщо місія пройде успішно, то вчені зможуть скласти план з освоєння планети. І можливо у недалекому майбутньому Земля буде не єдиним місцем життя у Всесвіті.
Автор: zombie, додано 20-12-2018, 21:49
Відгуків 0
Переглядів: 3 923

National Geographic. Марс (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: