Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бестія (2016)

Бестія (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Бестія (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Молода жінка Грейс вже давно вирішила віддати всю себе поліції. Нестандартне мислення і вміння розплутувати найскладніші кримінальні справи зробили Грейс експертом в області розслідувань.Під час виконання одного із завдань, у хої перестрілки, гине син Грейс. Жінка розуміє, що після такого їй ніколи більше не служити в поліції. Однак Грейс, у що б то не стало, прагне покарати безжальних вбивць і починає своє власне розслідування. Допомагати їй у цьому «татко» кримінального світу Джиммі, який до останнього буде впевнений, що вони з Грейс – напарникиЖінка багато чому навчилася за роки служби в поліції, і їй не складе праці вбити людину або вибити з нього правду. Для відкриття всіх брудних таємниць Грейс готова йти до кінця, не зупиняючись ні перед чим. Четвертий сезон серіалу «Бестія» можна дивитися вже зараз в режимі «online».
Автор: adminko, додано 9-10-2017, 21:42
Відгуків 0
Переглядів: 2 124

Бестія (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: