Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Особливо тяжкі злочини (2016)

Особливо тяжкі злочини (6 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Особливо тяжкі злочини (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Серіал «Особливо небезпечні злочини» вийшов в 2012 році. Даний серіал відноситься до жанру детектива. Даний фільм є продовженням відомого фільму під назвою «Шукач». Керівнику компанії складно працювати у своєму колективі, тому що його не підтримують співробітники. Працівники в свою чергу ставляться так до керівництва, тому що їх не влаштовують правила, які висуває керівництво. Саме тому що в колективі немає нормальної обстановки для роботи, якість виконаної роботи даного відділення дуже страждає. Такого допускати не можна, так як відділення займається важливою справою, а саме розкриттям злочинів. З серіалу під назвою «Особливо небезпечні злочини» Ви дізнаєтеся про те, як працює відділ міліції з розкриття складних і заплутаних справ. У серіалі розглядається велика кількість справ, які слід розкрити відділу по злочинності. Не втрачайте часу почніть перегляд прямо зараз!
Автор: adminko, додано 12-01-2018, 14:20
Відгуків 0
Переглядів: 4 409

Особливо тяжкі злочини (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: