Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чорнобиль: Зона відчуження (2017)

Чорнобиль: Зона відчуження (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Чорнобиль: Зона відчуження (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Події серіалу розгортаються в Америці. Там відбувається катастрофа, схожа на чорнобильську. Серед людей відбувається подив, вони не знають, що робити і як далі жити. Головний герой розуміє, що необхідно повернути колишню перебіг подій. Адже кілька місяців тому, після веселої вечірки, герой разом зі своїми друзями здійснив поїздку в Прип'ять для попередження аварії. Їм вдалося уникнути катастрофи, тим самим змінити час, адже вони допустили кілька помилок. Повернувшись додому, головний герой зрозумів, що все друзі живі, а ось миловидна дівчина Аня ще не народилася. А аварія все ж таки відбулася, тільки в іншій країні. Тепер в щоб те не коштувало, хлопцям необхідно виправити допущені помилки. Але змінилася не тільки дійсність, а й самі хлопці. Гоша з боязкого ботаніка перетворився на сміливого хлопця, здатного і за себе постояти, і захистити інших. Олексій же навпаки, став більш розважливим і свідомим. Природно Настя їх двох молодих людей обрала Ігоря. Що ж станеться з хлопцями в недалекому майбутньому? Чого їм варто побоюватися? Чи зможуть хлопці вижити в цей непростий час? Хоча найстрашніше все ж вже сталося.

Фільми 2017 року які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: zombie, додано 2-12-2017, 01:17
Відгуків 0
Переглядів: 7 542

Чорнобиль: Зона відчуження (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: