Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Йти по сліду (2017)

Йти по сліду (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Жахи
  • Країна: США
  • Режисер: Брйн Брюер
Дивитися повний фільм Йти по сліду (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Ніщо тк не зближує, як один дипломний проект здний відрзу декільком студентм. І ніщо не роз'єднує сильніше, ніж різні погляди н його нписння. Адже обрвши в якості теми «фольклор» одні хотіли Йти по сліду» двніх героїв з нціонльних міфів, розслідуючи їх історичне підґрунтя. А інші ж збирлися зняти документльне спростувння який-небудь особливо стршною міський легендою. І звжючи н свою численність перемогл друг груп.

Вибрвши в якості теми Дерево Джошу, розтшовне в Кліфорнії, хлопці зібрлися зняти спростувння легенді про людиноподібного монстр. Який щороку в день рівнодення пробуджується від сну і покидє свій притулок, щоб вдостль поживитися людською кров'ю. Але от бід – легенд виявился не просто дурною вигдкою жителів нвколишніх рйонів. А жхливою првдою. І п'ятеро здивовних учнів несподівно зіткнулися з одним з нйбільших і нйнебезпечніших демонів, які коли-небудь втілювлися в ншому світі. Який з роки свого сну сильно зголоднів, і не упустить можливості оргнізувти собі шведський стіл з свіжої крові молодих дослідників.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 13-03-2017, 08:22
Відгуків 0
Переглядів: 1 255

Йти по сліду (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий