Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Рим (2006)

Рим (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Рим (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Гай Юлій Цезар - великий полководець, який очолює легіони, і тривалий час бере участь у військових походах. Він дуже давно воює з Галлією, щоб підкорити цю країну і захопити в ній владу. Через вісім років його зусилля винагороджуються, і Цезар перемагає в цій багаторічній битві. Він збирається повернутися в Рим, влада в якому тримає Гнемом Помпей. Він є головним суперником Цезаря, і полководець придумує план, який може допомогти позбавитися від сильного ворога. Але багато патриції починають збирати змова проти героя, боячись, як би його могутність не дозволило здобути владу над усією Римською Імперією. Назріває громадянська війна, в якій римляни мають протилежні погляди. Одні підтримують політику Помпея, інші впевнені, що майбутнє за зухвалим і сміливим Цезарем. Битва за владу може забрати багато людських життів, але кожен з героїв буде боротися за свої переконання. Полководець все ближче і ближче під'їжджає до Риму, і ситуація в місті починає загострюватися. Помпей не збирається віддавати кермо правління і готовий на все, щоб позбавитися від головного суперника. Римську Імперію чекають глобальні зміни, які послідують за цим протистоянням.
Автор: zombie, додано 11-08-2017, 10:37
Відгуків 1
Переглядів: 8 673

Рим (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Антон 25 січня 2020 18:07
Ну і де українська мова?
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: