Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Закон і порядок (2016)

Закон і порядок (12 сезон) онлайн українською

Law & Order: Special Victims Unit
Дивитися всі серії серіалу Закон і порядок (12 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Це неймовірно зхоплюючий, інтригуючий і нпружений телесеріл, який зтягує глядч в сму гущу подій цих непростих до сприйняття, і від того ще більш ціквих ліній сюжету. Героями серілу є предствники зкону і порядку. У кожного з них своя робот і свої обов'язки, ле кожен нмгється виконти її мксимльно ефективно т повною смовіддчею. У серілі розповідється про трудові будні т особистому житті детективів, які перебувють н службі у спецвідділі поліції з особливо тяжких злочинів. Основною сферою їх діяльності, є розслідувння в основному пов'язні з особливо тяжкими злочинми, ткими як серійні вбивств, зґвлтувння інші гучні і резоннсні злочини. Це їх повсякденн рутинн робот, яку вони люблять і якої вони дуже дорожть.

Ткож у серілі розповідється про інших не менш вжливих предствників системи првосуддя тких як прокурори. Їх звдння полягє в тому, щоб той, хто підозрюється у скоєнні якогось злочину, з зконом, з використнням і дотримнням всіх зконно-првових норм, і в передбченому зконом порядку, поств перед судом, і в рзі визнння винувтості, поніс зслужене покрння.
Автор: zombie, додано 26-04-2018, 08:46
Відгуків 0
Переглядів: 935

Закон і порядок (12 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий