Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лонгмайр (2016)

Лонгмайр (6 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Лонгмайр (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головна дійова особа цього телевізійного серіалу – шериф невеликого містечка в провінції по імені Уолт Лонгмайр. У головного героя вкрай драматичний життєвий шлях. Дванадцять місяців тому покинула цей світ його дружина і Уолт, щоб не перетвориться в п'яницю і не спуститься на дно приймає рішення приділити свою увагу роботі. Він повністю поринув у робочий процес. Під зовнішньою добротою шерифа ховається величезна кількість заворушень, напруга він знімає на зловмисників. Спільно зі своєю юною привабливою асистенткою по імені Вікторія Моретті вони працюють на протязі двадцяти чотирьох годин на добу, щоб зберегти мирне життя мешканців і місто міг спати спокійно. Міські мешканці безмежно вдячні йому. Уолту цілком можна претендувати на пост градоправителя, у нього є непогані шанси здобути перемогу на майбутніх виборах. Та тільки як уберегтися від спокус, які з'являтися разом з отриманням влади? Чи вдасться Уолту залишитися настільки ж благочестивим людиною або ж він стане простим продажним політиком, як і всі інші? Дізнатися відповіді можна, переглянувши телесеріал.
Автор: zombie, додано 9-12-2017, 16:56
Відгуків 0
Переглядів: 5 280

Лонгмайр (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: