Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Випадок в Кеттерінгу (2016)

Випадок в Кеттерінгу (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Випадок в Кеттерінгу (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головна дійова особа цього телесеріалу - юна представниця прекрасної статі на ім'я Анна Мейсі, є обдарованим доктором. Вона страждає від незвичайного розлади в сфері психіки, криз якого з недавніх пір почав викликати тимчасові проблеми з пам'яттю. А все із-за того, що п'ятнадцятирічний період тому, будучи чотирнадцятилітньою дівчинкою, молода Ганна змушена була поспішно покинути межі рідного містечка, який називається Кеттерінг, з вини зникнення її нерозлучною приятельки по імені Джилліан, становила їй компанію в поїздці через лісову місцевість. Прогулюючись верхи на двоколісному транспорті, приятельки несподівано помітили в глибині лісу таємничі мерехтіння, після чого не змогли втриматися. Джилліан прийняла рішення подивитися на них зблизька. Йдучи назустріч незрозумілим мерцаниям, дівчатам незрозумілим чином зникла в глушині лісу, а в її зникнення розлючені батьки Джилліан і мешканці поселення зробили винною Анну. Ця пригода дуже травмувало душу дівчини, що через кілька років призвело до зрушення психіки. Втомлена Ганна приймає рішення повернуться в рідні краї, однак цьому абсолютно не раді місцеві жителі.
Автор: zombie, додано 11-10-2017, 08:54
Відгуків 0
Переглядів: 1 660

Випадок в Кеттерінгу (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: