Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Білий комірець (2009)

Білий комірець (всі сезони) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Білий комірець (всі сезони) безкоштовно з українським дубляжем. Злочинці, яких називають «білими комірцями» здійснюють не зовсім звичні злочину. Провертають вони свої афери і махінації, і отримують величезні гроші, як кажуть чистими руками. Сюжет серіалу «Білі комірці» побудований на розслідування ФБР по справах таких злочинців. У першому сезоні цього серіалу один з бандитів Ніл Кеффрі, вчинивши втечу з в'язниці, щоб повернути кохану і довести їй, як сильно її любить, над нею зависла смертельна небезпека, і Ніл не може залишити улюблену дівчину в біді, але він знову потрапляє в руки правосуддя завдяки злагодженій роботі агента ФБР Берка. Для того, щоб уникнути покарання побіжний здійснює операцію з агентом по затриманню небезпечних злочинців. Йому необхідно довести ФБР, що він виправився і готовий чесно трудиться на благо країни. На колишнього ув'язненого надягають електронний браслет, тепер Нілу Кеффрі нічого не залишається, як співпрацювати з ФБР. Він повністю віддається роботу, розслідування гучної справи. Злочинцеві Нілу належить працювати в парі з агентом ФБР Пітером Берком плечем до плеча.
Автор: zombie, додано 14-06-2018, 17:52
Відгуків 0
Переглядів: 60 425

Білий комірець (всі сезони) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: