Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поліцейська історія (1985)

Поліцейська історія (1985) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поліцейська історія (1985) безкоштовно з українським дубляжем. Працювати в гонконгської поліції, це означає викладатися на всі 135%, а то і більше. Адже кількість злочинців, наркотиків і фінансових пірамід в місті у зв'язку з його особливим статусом, чи не найбільше в світі. І дуже часто в тіньових оборотках виявляються вищі ешелони влади, поліції або уряду. Але незважаючи на це Кевін Чен зробив все, щоб зробити міські вулиці хоч трохи чистішим і спокійніше. І навіть брав участь в операції по затриманню великого наркоторговця Чу, головного постачальника заборонених препаратів на регіональні ринки. Правда вже тоді не було особливої надії на те, що бандит залишиться сидіти за ґратами. Адже все було побудовано на свідчення єдиного живого свідка – секретарки злочинця. Яку і доручили охороняти Кевіну до суднового засідання.

Але незабаром дівчина, а з нею і справу проти наркоторговця, пропала. А щоб Чен більше не ліз в серйозні справи, мафія вирішила усунути його, убивши напарника копа, і підставивши всі так, що всі докази вказували на Кевіна. Прорахунок злочинців був просто, а «Поліцейська історія» вкрай правдоподібна – продажний полісмен допоміг мафії уникнути покарання, вбив свідка і свого партнера. І тепер у Кевіна є тільки один шанс відновити справедливість – знайти секретарку Чу, і повернути злочинця за грати.
Автор: adminko, додано 1-12-2018, 23:02
Відгуків 0
Переглядів: 3 405

Поліцейська історія (1985) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: