Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поліцейська історія (1985)

Поліцейська історія (1985) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поліцейська історія (1985) безкоштовно з українським дубляжем. Прцювти в гонконгської поліції, це ознчє виклдтися н всі 135%, то і більше. Адже кількість злочинців, нркотиків і фіннсових пірмід в місті у зв'язку з його особливим сттусом, чи не нйбільше в світі. І дуже чсто в тіньових обороткх виявляються вищі ешелони влди, поліції бо уряду. Але незвжючи н це Кевін Чен зробив все, щоб зробити міські вулиці хоч трохи чистішим і спокійніше. І нвіть брв учсть в оперції по зтримнню великого нркоторговця Чу, головного постчльник зборонених препртів н регіонльні ринки. Првд вже тоді не було особливої ндії н те, що бндит злишиться сидіти з ґртми. Адже все було побудовно н свідчення єдиного живого свідк – секретрки злочинця. Яку і доручили охороняти Кевіну до суднового зсідння.

Але незбром дівчин, з нею і спрву проти нркоторговця, пропл. А щоб Чен більше не ліз в серйозні спрви, мфія вирішил усунути його, убивши нпрник коп, і підствивши всі тк, що всі докзи вкзувли н Кевін. Прорхунок злочинців був просто, «Поліцейськ історія» вкрй првдоподібн – проджний полісмен допоміг мфії уникнути покрння, вбив свідк і свого пртнер. І тепер у Кевін є тільки один шнс відновити спрведливість – знйти секретрку Чу, і повернути злочинця з грти.
Автор: adminko, додано 10-08-2018, 17:06
Відгуків 0
Переглядів: 1 552

Поліцейська історія (1985) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий