Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Година пік (2016)

Година пік (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Година пік (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Дія, яка описується в серіалі, відбувається в Лос-Анджелесі. У першому сезоні серіалу «Година-Пік» , трапляється викрадення дочки одного з китайських консулів. З-за своєї зайнятості, батько навіть не помітив, куди та коли пропала дочка. Дівчинка була маленькою, всього десять років, тому для її пошуку були знайдені найкращі агенти, яких тільки можна було знайти в ФБР. Несподівано для всіх з'являються самі викрадачі, які повідомляють, що за доньку треба буде віддати величезну суму грошей. Почув суму, консул зрозумів, що не має таких грошей. Мало того, він зрозумів, що викрадачі налаштовані дуже серйозно, тому прийняв рішення, не довіряти тільки спецслужбам. Він звертається до свого старого знайомого, з яким він знайомий дуже давно. Одного звали, інспектор, і родом він був з Гонконгу. Почувши історію консула, він зрозумів, що знайомий з викрадачами, адже це, всім відома тріада, на рахунку у якої дуже багато злочинів. Але працівники ФБР зовсім не раді тому, що разом з ними буде працювати інспектор. У них з'являється план, за яким вони хочуть, щоб він сам відмовився від роботи. Агенти приставляють до нього самого балакучого працівника, по імені Джеймс, але коли останній дізнається про справжню затії агентів, сам вирішує їм помститися. Саме тому він хоче об'єднатися з інспектором.
Автор: adminko, додано 9-10-2017, 21:47
Відгуків 0
Переглядів: 2 493

Година пік (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: