Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поліцейська історія 3: Суперполіцейський (1992)

Поліцейська історія 3: Суперполіцейський (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поліцейська історія 3: Суперполіцейський (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Після численних успіхів Кевіна Чена вища поліцейське керівництво вирішило не виганяти його зі служби, а залишити на правах повноправного слідчого з особливо важливих справ. Що, враховуючи його пристрасть до неприємностей і руйнувань, вже само по собі було величезною нагородою. Адже ганяючись за бандитами Чен ледь не зруйнував половину міста, заподіявши муніципалітету чи не більшу шкоду, ніж самі бандити. Тому, тільки-тільки з'явилося міжнародна місія спільно зі спецслужбами Китаю, Кевіна поспішили підрядити під неї в числі перших. І він радо погодився. Супроводжуючи свою неспокійну наречену у відпустку, він вирушив у далеку подорож, щоб в черговий раз кинути виклик мафії і беззаконню. Правда Чен ще не знав, кого йому доведеться ловити, а також будь напарника йому видасть керівництво місії. Адже головним в їх робочому тандемі стала Янг – чарівний урядовий агент, яка вже давно вислєжувала злочинців світового масштабу. Але, на жаль, бандити почали підозрювати про поліції висить на хвості і вирішили теж вжити відповідні заходи, щоб закінчилася ця «Поліцейська історія 3: Суперполіцейський» аж ніяк не на користь лягавих.
Автор: zombie, додано 30-11-2018, 22:19
Відгуків 0
Переглядів: 2 638

Поліцейська історія 3: Суперполіцейський (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: