Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Прикордонне містечко (2016)

Прикордонне містечко (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Прикордонне містечко (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. «Прикордонне місто» розповідається дуже цікава і забавна історія про двох абсолютно різних сім'ях, що живуть на кордоні США і Мексики. Головне місце в цьому серіалі віддано корінного американця на ім'я Бад. Він, як і всі американці, обожнює свою величезну країну. Але особливістю Бада є те, що він проживає на кордоні з Мексикою, він є співробітником прикордонної служби і уважно стежить за тим, щоб в штати незаконно не потрапляли іммігранти з Мексики. У Бада є чудовий приятель і повна його протилежність – Ернесто.

Він на відміну від Бада абсолютно спокійно сприймає імміграцію мексиканців в Америку, не забуваючи у свою чергу весь час, жартувати над своїм гарним білим другом. Розвиваються події в мультфільмі досить насичено і швидко. До того ж ми можемо насолодитися колоритністю і всією красою прикордонного міста. Його унікальність, безумовно, є проживання практично на одній території двох абсолютно різних культур. Відносини між двома героями дуже цікаво спостерігати зі сторони і при цьому можна просто позаздрити тому, як ці двоє, незважаючи на різницю і не схожість характерів залишаються хорошими друзями, які веселять нас своїми образами і звичаями. Довго триватиме така ідилія між хлопцями або може бути коли-то цьому прийде кінець?
Автор: zombie, додано 12-08-2017, 09:04
Відгуків 0
Переглядів: 1 771

Прикордонне містечко (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: