Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Створюючи вбивцю (2015)

Створюючи вбивцю (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Створюючи вбивцю (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головний герой – Стів колишній в'язень і хлопець з досить неприємною репутацією. Живе в США і працює на авто звалищі разом зі своїми батьками. З дитинства Стів не виділявся хорошими манерами і старанним поведінкою. Кілька разів хлопця ловили на крадіжках і при участі в дрібних розбоях, внаслідок чого Стів часто опинявся в поліції. Через деякий час Стів обзавівся сім'єю і дітьми. І все, здавалося б, почало налагоджуватися, якщо б у нього не з'явилися серйозні проблеми і розбіжності з його двоюрідною сестрою, а точніше з її чоловіком, який був місцевим сищиком і дуже злюбив хлопця. А незабаром у місті відбулося жахливе зґвалтування місцевої дівчини, яку повісили на Стіва, після того як жертва його впізнала. Поліція бачила схожість фоторобота Стіва з іншими злочинцями, але ніхто не хотів довго розбиратися в цій справі, коли їм під руку попалася така вдала кандидатура як Стів, який вже мав раніше не одну судимість. Недовго думаючи і розбираючись в цій справі, Стіва посадили на 30 років за ґрати. Хлопець відсидів у в'язниці цілих 18 довгих і болісних років. Він весь цей час намагався боротися за своє визволення, постійно подавав апеляцію, але правоохоронні органи не вживали жодних заходів щодо його звільнення, поки не з'явилася генетична експертиза ДНК, повністю підтверджує, що Стів не винен. Ним виявився зовсім інший чоловік, який раніше вже здійснював серію зґвалтувань. За той довгий час проведений Стівом у в'язниці він втратив все, що було йому так дорого – сім'ю і кращі роки його життя. Однак після виходу на свободу Стів став дуже відомим, «улюбленцем» публіки. Але незабаром трапиться щось непередбачене і жахливе. Була знайдена вбита дівчина-фотограф, яка приїхала на звалище Стіва зняти на відео під'їжджала машину. А в результаті цього Стіва знову звинувачують і на цей раз дають довічне ув'язнення.
Автор: zombie, додано 1-12-2018, 09:53
Відгуків 0
Переглядів: 2 629

Створюючи вбивцю (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: