Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гудіні і Дойл (2016)

Гудіні і Дойл (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Гудіні і Дойл (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Серіал, що поєднує в собі легкий наліт містики, істинно англійську атмосферу і двох неймовірних персон минулого, просто не може не бути захоплюючим. Дві протилежності: ілюзіоніст, філантроп і скептик Гаррі Гудіні і письменник безлічі пригодницьких, історичних, фантастичних і гумористичних творів Артур Конан Дойл зійдуться в даному міні-серіалі. Істинний раціоналіст і геній викриття, відкидаючи будь-яка згадка про існування містики в світі, рука об руку з активним прихильником ідей спіритуалізму, пропагує магію і надприродні здібності людей у своїх детективних творах, пробують себе в розкритті дивних і цікавих справ. Контраст їх поглядів і переконань стане прекрасним доповненням для них, адже одна голова добре, а дві абсолютно різні - краще. Неабияким їх взаємодія не назвеш, але і справи-то вони беруть далеко не банальні. Бажання переконати партнера залучає глядача у не менш захоплюючі спори між головними героями, які можуть також і заплутати його. Два невтомних і невідпорних детектива відкриють вам безліч таємниць і загадок, і все це приправлено" атмосферою минулого століття і таємницями.
Автор: adminko, додано 11-10-2017, 08:53
Відгуків 0
Переглядів: 1 572

Гудіні і Дойл (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: