Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Приплив (2016)

Приплив (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Приплив (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет серіал «Прилив» оповідає нам про історію молодої дівчини, на ім'я Олівія Реннінг. Вона навчається в поліцейській академії і має великі успіхи в навчанні. Саме вона наважилася взятися за справу, яка відбулася в 1987 році, в якості своєї навчальної практики. За невідомих обставин його не змогли розкрити професіонали, які працювали над ним. Вбивство, що сталося, було жахливим і шокуючим для всіх. На одному з берегів, саме після нічного припливу, була знайдена мертва жінка, закопана в пісок.

Всі експертизи показали, що її втопили. Винуватців злочину не знайшли, з-за відсутності фактів. Виявилося, що жахливе видовище бачив тільки маленький хлопчик, який, з-за свого юного віку, не міг виразно розповісти всі подробиці. Олівія вирішує, що пора вже розкрити цю справу і покінчити з ним. Дівчина знаходить всі документи того часу, що йде в архів, щоб знайти все, що пов'язано з тим страшним вбивством. Як виявилося потім, цим справа намагався розкрити її батько. Занурившись з головою в раскрываемое справа, Олівія розуміє, що багато подій минулих років, безпосередньо пов'язана з її власним життям. Все що головна героїня поступово дізнається, приводить її в шок.
Автор: adminko, додано 22-07-2019, 14:25
Відгуків 0
Переглядів: 7 159

Приплив (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: