Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сприйняття (2016)

Сприйняття (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Сприйняття (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Кожен знає, що будь-яка людина є індивідуальністю, і якщо його необхідно зрозуміти, то варто мислити також як і він. Саме такими методами керується доктор Пірса, який точно знає, як викрити навіть самого витонченого елемента кримінального світу. Доктор Пірса давно вже працює в галузі нейрофізіології, при цьому він має ексцентричний характер, але навіть це не завадило йому поповнити ряди співробітників ФБР. Для того щоб розкрити навіть саме складне злочин. Необхідно звернутися до лікаря Пірсу, який зможете через деякий час видати просто приголомшливі результати свого розслідування і опинитися при цьому абсолютно правим. Природно, що впоратися самостійно герой не може, тому у нього є ціла команда, яка старанно трудитися на благо однієї загальної справи. В цю команду входить молода дівчина на ім'я Кейт, асистент доктора і його кращий друг. Від такої роботи всі отримують задоволення: команда доктора Пірса має можливість створювати і перевіряти нові методики, розкриваючи злочини, а ФБР отримує при цьому хороші показники боротьби зі злочинним світом.
Автор: zombie, додано 12-08-2017, 09:15
Відгуків 0
Переглядів: 5 613

Сприйняття (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: