Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Межа / Грань (2008)

Межа / Грань (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Межа / Грань (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Олівія Данем завжди намагалася дотримуватися чітку «Межа» між здоровим глуздом і власною інтуїцією. Адже будучи оперативником ФБР будувати власні справи на здогади і підозри – не найкраща практика. Але коли вона вперше зіткнулася з незрозумілими явищами, від яких постраждав і її гіпотетичний наречений, на розшифровку яких не вистачило знань і досвіду, агент прийшла в ступор. І вирішила звернутися за допомогою до єдиній людині, який колись був відзначений як перспективний дослідник аналогічних подій. Правда, останнім часом він перебував у психлікарні, а єдиний чоловік, з яким він погоджувався говорити був його син Пітер, який перебував за кордоном. Геніальний хлопець володів неабияким інтелектом і настільки ж значним послужним списком правопорушень за спиною. Так що Данем коштувало величезних зусиль зібрати свою імпровізовану команду консультантів для розслідування чергового справи. І ледве приступивши до вивчення ПП, вона зрозуміла, що світ набагато багатогранніше, ніж її уявлення про нього. А в науковому світі існує прикордонна область досліджень, яка дозволяє маніпулювати об'єктами і явищами паранормального характеру. Будучи колись перспективною зоною науки, вона нині була закинута через хворобу першого її ідейного лідера, і зникнення другого. І, схоже, що хтось дуже талановитий і впливовий отримав доступ до старих архівів, втілюючи плоди праць одержимих вчених у досягненні власних незрозумілих цілей.
Автор: zombie, додано 10-10-2017, 19:09
Відгуків 0
Переглядів: 3 722

Межа / Грань (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: