Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Обман (2013)

Обман (1 сезон) онлайн українською

Deception
Дивитися всі серії серіалу Обман (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Багата дівчина, з роду Бауерсыв в один прекрасний день була вбита. Вона була спадкоємицею чималого стану. Ніяких доказів, свідків і зачіпок її смерті не було. Тому детектив Йоанни Локасто, головна героїня фільму «Обман» була в замешкана. Всі твердили про те, що дівчина померла від передозування, але Джоанна була талановитим детективом, та ще й з прекрасним чуттям, і вона розуміла, що це все брехня. Кажуть, що відмінний коп – це чоловік, але не в цій ситуації. Вона була детективом від Бога. Вона – найкраща в своїй справі. Інтрига серіалу ще в тому, що Джоанна – дочка однієї прислуги сім'ї Бауерсів. Ще будучи маленькою дівчинкою, вони дуже непогано дружили з загиблої. Зрозуміти хто вбивця – це не тільки справа честі, але і її моральний обов'язок. Щоб краще вникнути в ситуацію, вона під прикриттям починає спілкування з багатим сімейством. Підступний План, можливо навіть небезпечний. Але в цій ситуації це того варто. Вона вірить, що ця смерть зовсім не випадкова, і вона знайде докази. Джоанна трохи змінює зовнішність і бере зовсім інше ім'я. В ході розслідування вона дізнається дуже багато цікавих, а часом навіть і страшних таємниць людей, яких вона колись знала і коли-то з ними спілкувалася.
Автор: zombie, додано 14-02-2019, 04:34
Відгуків 0
Переглядів: 3 309

Обман (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: