Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лютер (2010)

Лютер (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Лютер (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Лютеру довелося пережити багато життєвих труднощів, він втратив свого дуже хорошого друга, який був ще й напарником, а потім ще і його кохана дівчина вирішила піти від нього, вона не змогла пережити ті події, які з нею сталися. І потім його ще додатково й вирішили усунути від служби невизначено, на який термін, і це все сильно на ньому відбилося, адже робота була для нього частиною його життя, і тільки в ній він знаходив розраду після стількох пережитих подій. Тепер він вирішив переїхати в інше місто і спробувати почати все життя наново, але через якийсь час у його житті починають відбуватися зміни, і він повертається назад до себе на службу. Йому доручають важлива справа, з якими може впоратися тільки він, адже він був самим кращим детективом. Він дізнається, що його знайома була вбита в Бельгії, і тоді він вирішує сам особисто розшукати злочинців, які скоїли цей злочин. Тепер він не зупиниться не перед чим, і він все з'ясує і розкриє цю справу. Але в місті починають, відбувається кілька вбивств поспіль, і на пошуки цього серійного вбивці відправляються старий знайомий Лютера і його помічниця, розслідування гине досвідчений детектив, і тоді Лютер береться і за цю справу, і він обов'язково все з'ясує.
Автор: zombie, додано 6-01-2019, 11:09
Відгуків 0
Переглядів: 5 479

Лютер (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: