Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Далеко – далеко (1992)

Далеко – далеко (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Далеко – далеко (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Джозеф тільки-тільки встиг поховати батька, як йому довелося на власній шкурі переконатися, що біда ніколи не ходить одна. Адже дізнавшись про те, що старий фермер помер, лендлорд Даніель вирішив здійснити давно задуманий план розвитку регіону і відібрати у Джозефа його земляний наділ. Чим позбавив хлопця останніх засобів до існування. Адже в Ірландії хороший шматок землі має дійсну цінність, яка часто перевищує ціну людського життя. Втративши все і доведений до відчаю, Джозеф вирішує взяти в руки зброю і відстояти свої права. Але так як досвід у поводженні з зброєю у нього був не рівня фермерським навичкам, то хлопець лише насмішив оточуючих і сам себе підстрелив. Але це поранення дало йому можливість виїхати Далеко – далеко звідси і почати життя з чистого аркуша. Адже дочка Лендлорда, яка вже давно мріє втекти з-під батьківської опіки в Америку, вмовляє з'явився в її будинку роботягу скласти їй компанію Але новий світ виявляється занадто жорстоким для розпещеним і зніженої дворянки і ковбоя, який не вміє поводитися зі зброєю.
Автор: zombie, додано 16-08-2017, 00:29
Відгуків 0
Переглядів: 2 832

Далеко – далеко (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: