Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Банда Келлі (2003)

Банда Келлі (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Банда Келлі (2003) безкоштовно з українським дубляжем. Нед Келлі народився в простій сім'ї ірландських емігрантів в кінці 19-го століття в Австралії. З самого дитинства він був слухняним хлопчиком і намагався вести себе відповідним чином. І навіть коли він трохи підріс, а життя з казки перетворилася на суміш праці і болю, Нед продовжував дотримуватися закону і вести себе як належить хорошій людині. Але незважаючи ні на що Келлі все одно втратив все і потрапив за ґрати за безпідставним звинуваченням. Яке місцевим продажних копів просто було потрібно повісити на якогось простачка. І тоді ірландець зрозумів – грати за правилами не можна. Потрібно самому ці правила диктувати. Втікши з поля зору поліцаїв, він зібрав власну зграю. І вже через кілька років «Банда Келлі» стала найбільш розшукуваною угрупуванням в країні. Грабуючи банки і каравани, народний месник спалював заставні, а майже всі вкрадені кошти роздавав селянам, які не могли заплатити за свої земельні угіддя непомірний податок. Місцевий Робін Гуд, він став найбільш розшукуваним злочинцем в Австралії, і людиною, за голову якого встановили неймовірно велику нагороду.
Автор: adminko, додано 16-08-2017, 00:29
Відгуків 0
Переглядів: 2 014

Банда Келлі (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: