Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Варвари і злодії (2011)

Варвари і злодії (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Варвари і злодії (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Коли два головних герої - друзі по нещастю зробили своє перше вбивство, вони відразу ж вирішили залягти на дно. Боячись подальшої розплати, вони забралися в саму глушину місцевого лісу, щоб на час «залягти на дно» поки все не заспокоїться. Проте, навіть у такому безлюдному місці їм не вдалося сховатися від федерального маршала, який йшов по їх стопах слід у слід. Однак, як виявилося, правопоборник зовсім не збирався здавати злочинців владі. А розшукував він їх для того, щоб взяти на гачок, і змусити обтяпать ще одне незаконне дільце. Адже зовсім неподалік знаходиться ранчо одного заможного китайця, у якого явно запасі в засіках багато золота. Не в силах відмовити, головні герої розробляють хитрий план, в ході якого один з них влаштовуватися працівником на ферму китайця, бажаючи таким чином втертися в довіру, і рознюхати де господар може ховати своє багатство. Однак, як виявляється, дивна компанія далеко не єдина організація, яка накинула оком на чуже добро. І по неволі 2 новоспечених злочинця, і маршал виявляються втягнутими в гостросюжетне протистояння однієї жорстокої банди і місцевого шерифа, які так само претендують на фермерське добро.
Автор: zombie, додано 16-08-2017, 07:30
Відгуків 0
Переглядів: 2 005

Варвари і злодії (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: