Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Диявол (2015)

Диявол (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Диявол (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Після громадянської війни Джексона більше нічого не страшило – ні ангели, ні сам Диявол. Єдине чого він бажав всією душею, знайти, нарешті заслужений спокій у рідному селі, поблизу милої серцю дружини. З останніх сил чоловік тримався, щоб не зірватися в безодню кривавого божевілля, яке творилося довкола багато років, і залишитися людиною, не втративши себе в цієї безглуздої бойні. Хоча такі переживання не раз давали про себе знати, намагаючись вирватися на волю, і звести ветерана з розуму. Але Джексон тримався, але коли, повернувшись в омріяний будинок, на місці рідного села де Джекс планував осісти і «пустити коріння» він побачив згарище, влаштоване місцевими бандитами, які в доважок забрали дружину хлопця для плотських утіх – дах старого вояки остаточно знесло. І він вирішив в щоб те не стало дістатися до ватажка зграї негідників, і власноруч розірвати його на частини, як свіжий кусень хліба. Не сумнівайтеся, мужчние це більш ніж по силам Адже злочинці не відаючи того, розбудили самого чорта в змученій душі старого ветерана, якого сам Джексон довгі роки намагався тримати під замком – подалі від людей.
Автор: adminko, додано 22-12-2017, 23:28
Відгуків 0
Переглядів: 2 790

Диявол (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: