Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Убий або помри (2015)

Убий або помри (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Убий або помри (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Особистість Клода Барбі була добре відома кожній собаці на дикому заході. Адже оголошення про його розшук красувалися на кожному стовпі і куті будівлі. У них навіть гарантувалася вагома нагорода тому, хто знайде голову цього небезпечного злочинця, на чиєму списку грабежі, розбій і вимагання. Але незважаючи на це, Клод спокійно заходив у всі бари і трактири, а так само борделі і цирюльні. Адже скінчилися дурні, які намагалися заробити вагому нагороду за допомогою відбору голови. І про це бандит знав не з чуток. Адже кожного з них він скінчив власноруч, але Клод вирішив піти на пенсію. Адже скопленного шляхом грабежу стану вистачить ще й онукам, і вбивства і грабежі грунтовно розхитали нерви і здоров'я злочинця. Але спершу потрібно потурбуватися видачею відступних, які після не дуже вдалої облави на поїзд, подільники поховали десь серед пустелі Техасу. І тепер їм потрібно через весь штат дістатися до зазначеної точки по місцях, де панує лише один закон – «Убий або помри» Але далеко не всіх з переслідувачів, які вирішили розпочати сезон полювання на банду Клайда, можна убити.
Автор: adminko, додано 16-08-2017, 08:14
Відгуків 0
Переглядів: 2 040

Убий або помри (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: