Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Браво! (2015)

Браво! (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Браво! (2015) безкоштовно з українським дубляжем. 19 століття для всієї Європи став епохою просвітництва. Так, світовий порядок змінювався буквально на очах, а за роки прогрес досягав таких меж, на вирішення яких раніше були потрібні сторіччя. Але далеко не всі куточки просунутого регіону розвивалися однаково швидко. Так, трохи в стороні від загальної тенденції залишалася Румунія. І хоча на розвиток країни впливали нові течії і хід наукової думки по світу, люди тут зовсім не поспішали розлучатися з пережитком колишньої епохи. Так, вся країна в 1835 році ще жила в феодальному, рабовласницькому ладі. А багато людей використовували знаряддя праці, які були винайдені ще далекими предками, і вже пережили багато століть. І лише деякі корінні Румуни, при вигляді черговий новинки, яка наздоганяла їх разом з мандрівниками і торговцями вскрикивали «Браво!». Практично всі намагалися сховатися, затаїться і сховатися, вибираючи голод, руїна, і нехай і жорстокість, але звичну і рідну. Але сховатися від прогресу ще не в кого не вийшло. А ті хто не вміє йти в ногу з часом, просто вимирають.
Автор: adminko, додано 16-08-2017, 08:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 930

Браво! (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: