Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Божевільний Макс 2: Воїн дороги (1981)

Божевільний Макс 2: Воїн дороги (1981) онлайн українською

Дивитися повний фільм Божевільний Макс 2: Воїн дороги (1981) безкоштовно з українським дубляжем. Втративши все в сутичці з бандою байкерів, Макс більше не бачив сенсу залишатися на одному місці. Заправивши бак ніж він пустився в нескінченну подорож по курних дорогах Австралії, розшукуючи припаси і бензин для продовження шляху. Але всі будинки на багато миль навколо вже були опустошенны численними мародерами і блукачами. Але удача все ж благоволила Максу – він знайшов укріплене поселення вижили, яке володіло власними запасами продовольства і паливним складом. На що зазіхали різні банди, і навіть божевільні племена пост-панків під проводом садиста Гумунуса. Раз за разом організовуючи нальоти на табір вижили, вони довели людей до морального та фізичного виснаження, зробивши лише питанням часу їх капітуляцію, і як наслідок повне знищення. І лише «Божевільний Макс 2: Воїн дороги» вплутавшись в чужу війну (в новому світі всі війни чужі) може захистити знедолених і раз і назавжди вирішити проблему з божевільними бандитами. Але одного разу Макс вже намагався вчинити по совісті, і захистити невинних, втративши при цьому найдорожче – сім'ю і дім.
Автор: adminko, додано 16-08-2017, 08:49
Відгуків 0
Переглядів: 1 725

Божевільний Макс 2: Воїн дороги (1981) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: