Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Божевільний Макс 4: Дорога люті (2015)

Божевільний Макс 4: Дорога люті (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Божевільний Макс 4: Дорога люті (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Майбутнє підготувало для жителів планети Земля світ суспільства, де існує братерство і рівність, і не тоталітарна держава, де карається кожен невірний вчинок і злочинців вбивають на місці. Все виявилося набагато гірше, ніж могла б бути, світ цілком і повністю загруз у війні за паливо, стався крах громадянського суспільства, тут немає місця спокою і миру, на колись зеленій планеті правлять жорстокість та злочинність. Люди, які зіткнулися з нестачею води і повним беззаконням, стали селитися в невеликі міста вздовж транспортних шляхів. Людство розділилося на банди, хто залишається самотнім, миттєво вмирає. Існують і такі, як Макс Рокатански, колишній служитель дорожнього патруля, який відокремився від всіх, але має здатність захистити себе, не боячись противника. Після того, як син і дружина головного героя загинули, а їхній убивця був покараний, чоловік прийняв бік спостерігача. Але одного разу Макс знову береться за зброю, коли люди, що втратили людський вигляд, починають полювання на мирних громадян, вбиваючи всіх на своєму шляху. Чи зможе Макс знищити насувається зло?
Автор: adminko, додано 16-08-2017, 08:55
Відгуків 0
Переглядів: 1 846

Божевільний Макс 4: Дорога люті (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: