Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Як боязкий Роберт Форд убив Джесі Джеймса (2007)

Як боязкий Роберт Форд убив Джесі Джеймса (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Як боязкий Роберт Форд убив Джесі Джеймса (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Все життя Джессі Джеймс займався тим, що умів найкраще – грабував і вбивав. Але незважаючи на це в різних містах та селищах дикого заходу його зустрічали як справжнього героя, вважаючи Робін-Гудом сучасності. І не дивно. Порядний сім'янин, слухняний громадянин і простий роботяга вважав за краще грабувати тільки капіталістів і поміщиків, іноді влаштовуючи грандіозну роздачу їх майна простим людям. Але далеко не всі знали, що робив він це виключно з корисливих мотивів – створюючи собі репутацію, за якої міг сховатися. Так, добрий хлопець, захисник знедолених був неврівноваженим, зухвалим соціопатом, який отримував задоволення від насилля та вбивств. Легко пускаючи в витрату своїх спільників, він не жалів нікого, заради підтримки репутації здійснюючи жахливі вчинки. І про це дізнався Роб, який разом з братом вступив у банду Джессі. З дитинства мріючи про це (втім як і всі хлопчаки), хлопець сильно розчарувався, коли побачив який насправді їх ватажок. І тоді він зважився на сміливий вчинок – вписати своє ім'я в історію дикого заходу в байках і легендах про те, «Як боязкий Роберт Форд убив Джессі Джеймса».
Автор: adminko, додано 26-10-2017, 20:28
Відгуків 0
Переглядів: 5 050

Як боязкий Роберт Форд убив Джесі Джеймса (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: