Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Від заходу до світанку 3: Дочка ката (1999)

Від заходу до світанку 3: Дочка ката (1999) онлайн українською

Дивитися повний фільм Від заходу до світанку 3: Дочка ката (1999) безкоштовно з українським дубляжем. У 1913 році ватажок злочинного угруповання, яка тероризувала всі прикордонні території Америки і Мексики - Джонні Мадрид залишає рідне місто, втікши з коханою дівчиною Есмеральдою. Її батько – місцевий кат, був проти такої партії своєї єдиної доньки, і давно мріяв повісити Джонні на найближчому стовпі. Тому єдиний шанс коханих бути разом – втеча в сусідню країну, і зміна імен. Однак до пункту призначення вони так і не дісталися. План втечі «Від заходу до світанку 3: Дочка ката» - провалилася на півдорозі. Так, зробивши привал в дорожньому барі, парочка виявляється заручниками неймовірно небезпечної ситуації. Так, цим закладом вже багато років керує клан голодних первородних вампірів, які перетворили навколишню місцевість у свої мисливські угіддя. І навіть кат, який йде по слідах втікачів і прибуває в ту ж таверну, не допомагає ситуації. І навіть навпаки. Адже у стародавніх кровососів, схоже, стародавній і щира ворожість до роду Есмеральди, і самій дівчині як його спадкоємиці зокрема. Та вони підуть на все, що поласувати її кров'ю, і звернути випадкових мандрівників, волею долі покинутих в це гибле місце, до собі подібних, заманивши в свій клан.
Автор: zombie, додано 16-03-2019, 00:23
Відгуків 0
Переглядів: 4 330

Від заходу до світанку 3: Дочка ката (1999) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: